Rodinné centrum havránek

Lidé v havránku

LIdé v Havránku

havranek_logo

Pavlína Křivánková (Veltrusy) od července 2023 statutární zástupkyně centra.  

foto

Linda Brůnová – působila nejprve jako učitelka na druhém stupni základní školy, poté jako výzkumný pracovník na Pedagogické fakultě. V současné době je na rodičovské dovolené s dcerou Emičkou. Práce s dětmi ji doprovází již od studia na střední škole (pedagogické lyceum), kdy se věnovala doučování (hra na keyboard), hlídání (dlouhodobé hlídání v rodinách v ČR i v zahraničí, působení v dětských koutcích) a vedení kroužků (lektor hudební školy Yamaha). Hudba je velkou vášní, neboť sama absolvovala 8leté studium hry na keyboard a zpěv v ZUŠ.

havranek_logo

Veronika Kuchtová (Veltrusy) je v první řadě mámou už skoro 11letého syna, se kterým, když byl malý, kurzy Havránka navštěvovali. Veronika byla v letech 2014 – 2019 předsedkyní spolku Soptíci ve Starých Ouholicích. Má zkušenosti s hlídáním dětí, výukou hry na hudební nástroje a doučováním. Jako dítě jezdila na tábory a později i jako vedoucí. Mezi její největší koníčky patří cestování, hudba a děti. Proto se rozhodla spojit příjemné s užitečným a nabízí kurzy táborové kytary pro děti i dospělé.

havranek_logo

 Petra Pírková Brunerová (Staré Ouholice) – profesí psycholožka v pedagogicko-psychologické poradně v Mělníku. K Havránku se dostala díky Kryštůfkovi. Navštěvovali nejprve cvičení s miminky a poté jej i sama vedla. Pokud najde volnou chvíli, ráda se věnuje focení a šití, teď spíš převažují dětské hadříky a hlavně textilní hračky, jinak si ráda něco přečte nebo rekreačně procvičí tělo (plaváním, během, na kole…). Petra se částečně věnuje své soukromé praxi, orientované hlavně na dospělou klientelu a rodinnou terapii.

 

 

 

IMGP5403

Jana Suchá (Veltrusy) – profesí učitelka prvního stupně, nyní maminka na rodičovské dovolené se dvěma kluky. V Havránku vede kurzy od roku 2018 – cvičení s miminky a hraní s batolaty. V letech 2021-2023 byla statutárním zástupcem centra.

IMG_20230725_080844_203~2

Nikola Nekolná (Veltrusy) Nikola pracovala původně jako zdravotní laborant, momentalně je na mateřské/rodičovské dovolené. Do Havránka začala chodit s dcerou Karlou ve 3 měsících, teď s ní povede kurz. Má 2 dcery, mladší je Magdalena. Ve volných chvílích ráda zajde do divadla, přečte si knihu nebo se projde po Veltruském parku.

 

 
 
havranek_logo

Eva Veselá (Veltrusy) je maminkou dvou dětí. Zkušenosti má s hlídáním dětí. V Havránku od září 2023 po vede kurz Cvičení s miminky.

 

 

 

 

havranek_logo

Žaneta Velimská (Ledčice) –  maminka na rodičovské dovolené s dcerou Olívií.

 

 

 

 

havranek_logo

Pavla Majerová (Nová Ves) – psycholožka a učitelka v jedné osobě. Studijně se věnovala nejen češtině a psychologii, ale i komunikaci neslyšících a speciální pedagogice se zaměřením na poruchy chování. V Havránku vedla hernu pro děti až do předškolního věku. Později přibyly dva kurzy pro předškolní děti. Pavla se zajímá (nejen) o různé pedagogické a psychologické směry, baví ji kreativní učení a řešení všeho druhu. O to, aby měla co řešit a koho učit, se také starají dcery Anežka a Betynka. Stále rostoucí počet domácích zvířat prý neučí, ta jsou jen pro radost a užitek.